Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Весільний фотограф в Києві

Ми завжди мріяли створювати те, що буде змушувати дихання сповільнюватися, викликати радість і сльози. Після нашого власного весілля в 2015 році, світ буквально перевернувся, і нам знадобилося ще декілька років, щоб набратися сміливості та взятися за камеру. Фотографія виявилася сильним інструментом для здійснення нашої мети.

Ми не хочемо фотографувати те, як ви виглядаєте, нам важливо показати, яка ви людина. Розкрити вас і показати внутрішню красу – наше завдання. Ми прагнемо відобразити весільну історію для спадщини вашої родини. Як фотографи, ми не перестаємо дивуватися довірі, яку нам дарують, розкриваючи душу і дозволяючи заглянути всередину. Це безцінне.

При сімейній або індивідуальній зйомці нам подобається демонструвати людям їх власну красу. Ми обіцяємо прикладати всі зусилля, щоб дарувати вам гарні фотографії та гарний настрій. З нетерпіння чекаємо зустрічі!

Ми готові знімати весілля, сім’ю або портрет в будь-якій частині світу.
Тетяна і Віталій

Ціни на послуги

Light

8 500 грн

Час зйомки 8 годин

Кількість фотографій 600-700

Авторська обробка

Ретуш 30 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Standart

9 500 грн

Час зйомки 10 годин

Кількість фотографій 800-900

Авторська обробка

Ретуш 35 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Premium

10 500 грн

Час зйомки 12 годин

Кількість фотографій 900-1000

Авторська обробка

Ретуш 40 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Додатково

  • Додаткова 1 година зйомки — 1000 грн.
  • Доплата за конфіденційність + 30% від вартості пакета (обговорюється заздалегідь).
  • Передоплата при бронюванні дати – 20% до обраного пакета.
  • Прискорити виконання ретуші до 10 календарних днів + 20% вартості пакета.
  • Додаткова ретуш фотографій – 50 грн/шт.
  • Можливий виїзд в інші міста обговорюється індивідуально з замовником.

Для бронювання дати фотосесії зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом або заповніть “Форму зворотного зв’язку”, яка знаходиться праворуч.

Наши контакты

Телефон: 380506866275 (Viber)
Instagram: @foto_its_my_jam
Telegram: @VitaliiBublyk
Email: mail@lin.com.ua

Професійний фотограф в Києві

Самі емоційні і запам’ятовуються життєві моменти хочеться зберегти не тільки в пам’яті, але і на фотографії. І щоб весільні фото було хорошої якості, з грамотною композицією і фоном, обов’язково потрібен професійний фотограф. Ми, як фахівці в області фотографії, ставимося до творчим людям, тому маємо почуттям прекрасного.

Вибираючи і погоджуючи місце для фотосесії важливо не забувати, що Київ відноситься до найстаріших міст України. Саме з цієї причини в якості локацій для фотозйомки ми часто вибираємо старовинні вулички, до сих пір зберегли чарівність архітектурних надмірностей кінця XIX – початку XX століть.

Одним з таких місць, що входять в число найпопулярніших серед місцевих жителів і гостей міста, по праву вважається Андріївський узвіз. Недарма цю вулицю-музей з давніх-давен облюбували люди творчої натури: композитори, архітектори, письменники. Тут вони не тільки жили, а й працювали, творили. Андріївський узвіз зараз – ключова туристична пам’ятка української столиці.

Під відкритим небом знаходиться художня галерея, а в будівлях розташовуються творчі майстерні та музеї, проводяться виставки. У такої насиченої обстановці хороший фотограф завжди знайде натхнення і зробить відмінні знімки. Нарядні вуличні музиканти, строкаті сувенірні лавки, пам’ятники архітектури – на цьому тлі наші фотографії молодят виглядають свіжо і по-сучасному.

Дополнительные фотосессии

городская фотосессия

Когда погода замечательная, светит солнышко, все цветет или, наоборот, укутано искрящимся снегом, улицы манят на прогулку, здания радуют архитектурой, а парки уютными скамеечками..

фотосессия love story

Самая волнующая и восхитительная пора в жизни – влюбленность. Сколько на свете людей, столько существует историй любви: банальных и неожиданных, веселых и загадочных, стремительных и неспешных.

детская и семейная фотосессия

Кому, как не нам родителям, известно, как быстро взрослеют малыши. Сохранить их детский смех и улыбку не только в памяти, но и на фото, это лучший вклад, который можно сделать в семейный архив.

Які місця вибирають весільні фотографи в Києві

Ще з часів Радянського Союзу парк Вічної Слави є популярним місцем для фотографування молодих пар. З верхньої частини парку відкривається чудовий вид на лівий берег Дніпра і куполи Лаври. Особливо красиво тут в теплу пору, коли внизу розстеляється неосяжний килим зелені, плавно переходить у водну гладь річки. Якщо спуститися по алеї, то в районі пам’ятника Бикову є гарний місток, який чудово вписується в романтичну композицію на тлі лівобережної частини столиці.

Поза всяким сумнівом, що кращого фотографа визначають на підставі його робіт. У нашому портфоліо багато сесій в різних стилістика і локаціях. Одним з найбільш привабливих місць є район Софіївського собору. Любителів романтики привертають тут захоплюючі дух панорамні види, а також можливість піднятися на дзвіницю і сфотографуватися на тлі міста.

Ну і як же обійтися без площ! Весільний фотограф зробить на Контрактовій і Поштовій площах відмінні фотографії, адже дозвіл на фотозйомку тут купувати не потрібно (як, наприклад, в Софіївському соборі), а такі об’єкти як Гостинний двір, фонтан “Самсон”, пам’ятники Сагайдачному і Сковороді, фунікулер допомагають створити урочисту, але разом з тим невимушену атмосферу.

© 2019 LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине