Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Калібрування монітора в Харкові

Калібрування монітора в Харкові

Якщо ви часто обробляєте фотографії, коректуючи в них колірні характеристики, то обов’язково потрібно, щоб колір, тон і інші важливі параметри відображалися правильно. Калібрування монітора для фотографії за допомогою спеціальних пристроїв – не надто поширена процедура навіть серед досвідчених фахівців.

Багато хто не враховують той факт, що під час калібрування на око можна отримати помітні спотворення, адже зображення екрану істотно залежить від навколишнього світу. Наприклад, якщо ви налаштуєте зображення при денному світлі, а потім повернетеся до нього ввечері, коли освітлення вже буде штучним, то різниця може бути досить суттєвою.

ПРОЦЕС

Процедура калібрування проводиться повністю в автоматичному режимі, тому ми гарантуємо абсолютно коректне налаштування. Сам процес включає в себе наступні дії:

  • Установка спеціального програмного забезпечення.
  • Підключення Spyder 5 Express.
  • Калібрування кольору монітора.

ЦІНА

300 грн.

Час налаштування – 30 хв.

Виїзд на будинок по Харкову – безкоштовно.

Автоматичне калібрування монітора – послуга, яку ми надаємо з виїздом на будинок. Умови надання послуги для передмістя – обговорюється окремо.

КОНТАКТИ

Телефон/Viber:

380506866275

Дзвонити строго с 09:00 – 20:00

Для бронювання дати і часу скористайтеся контактами предоставле- тах вище. Для текстових повідомлень використовуйте програму Viber.

Калібрування монітора ноутбука

Підключення пристрою здійснюється “об’єктивом” (лицьовою стороною) в напрямку монітора таким чином, щоб воно впритул прилягало до площини дисплея.

Відзначимо, що ризику забруднити або нанести подряпину при цьому немає, оскільки між екраном і приладом розміщується прокладка зі спіненого, м’якого матеріалу. До того ж, перед стартом роботи, ми очищаємо поверхню монітора за допомогою спеціальних засобів.

Після проведення процедури різниця “до і після” помітна відразу ж. Кольори стають більш живими, поліпшується деталізація, знижується надлишкова яскравість. Програмне забезпечення дозволяє порівняти якість зображення перед і після роботи, а параметри управління кольором дозволяють перемикатися між створеним і вже існуючими профілями на вашому комп’ютері. Це дуже зручно, якщо ви маєте кілька профілів для роботи з різними типами фотографій, відео та документами.

© 2019 LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине