Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Фотостудія SvitLo

Фотостудія SvitLo

Сучасний ритм життя диктує свої правила і формує смаки, властиві новому часу. Відображенням цих смаків є дуже стильна і йде в ногу з часом фотостудія SvitLo, назва якої повністю відображає її внутрішню обстановку.

Два просторих і світлих залу оформлені в стилі мінімалізм, головна відмітна риса якого – велика кількість світла і відкритого простору. Лаконічний декор, приглушені природні відтінки в обробці і меблів, летючі тканини штор, що прикрашають величезні панорамні вікна, приємні покриття для підлоги, дозволяють робити чудові знімки з дітьми або в романтичному ключі.

Телефон: 380996656480
Адреса: м. Харків, Гімназична набережна, 16 (6 поверх)
Час роботи: 09:00 – 21:00 без перерв і вихідних!

Ціна – 300 грн/год

Послуги фотографа

Сімейна фотосесія

Ціна – 600 грн/год

У студії є локації з різноманітними диванами, стільцями та кріслами. Меблі різних форм представлена в широкій колірній гамі: відтінки бежевого, червоного, коричневого, білого. Все це дозволяє проводити зйомки з варіюється освітленням. Є велике ліжко зі стійками на тлі стіни з цікавими декоративними деталями. Для дитячих сесій передбачений іграшковий гоночний ретро автомобіль червоного кольору.

Велика зала

Малий зал

Для портретних і каталожних зйомок обладнано декілька місць з фактурної обробкою, є циклорама. Чорна стіна з квадратними малюнками красиво відтіняє молочний килим і червоний м’який диван з безліччю декоративних подушок. Один з кутів залу оброблений рожевої цегляною кладкою. Інший являє собою подіум в оточенні ростових вікон, на якому розташовується затишний диванчик і невеликий зелений куточок з екзотичними кімнатними рослинами.

Местоположение

Оставьте коментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2019 LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине