Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Фотостудія StudioOK

Фотостудія StudioOK

Чари фотографії народжується з краси моделей, професіоналізму фотографа і відповідного антуражу. Саме за останнім зручно відправлятися в спеціально обладнану фотостудію StudioOK. Орієнтоване на стиль, моду і сучасний ритм життя, це місце має в своєму розпорядженні все необхідне для проведення зручною і якісною фотосесії.

Тут розташована величезна циклорама, що займає одну з стін просторого, світлого і зручного залу. Десять паперових фонів забезпечують різноманітність будь-якого виду зйомок. Бежевий, чорний, рожевий або жовтий, білий, зелений, а може блакитний – в студії є фони на будь-який смак, які підходять будь-якому настрою і образу.

Телефон: 380502494979, 380638809877
Адреса: м. Харків, пр. Науки, 56, 4 поверх, оф. 421
Час роботи: 08:00 – 21:00 без перерв і вихідних!

Ціна – 300 грн/год

Послуги фотографа

Сімейна фотосесія

Цена – 600 грн/год

Крім різнокольорових фонів, StudiOK обладнана декількома цікавими локаціями. У гарній синій зоні є стіна глибокого морського відтінку, маленький дерев’яний столик шоколадного кольору на високій ніжці і два затишних крісла. Ніжності їй додає квіткова композиція і милі декоративні деталі.

Інтер'єр

Рожева зона також має в своєму розпорядженні столик на високій ніжці білого кольору і два м’які стільці з білого дерева з темно-синьою оббивкою. Пишні рожеві півонії в білосніжному відерці роблять атмосферу по-справжньому теплою і романтичною.

Яскрава зелена зона привертає екзотичною пальмою в діжці і дикими червоними деталями. Високий табурет чорного кольору і чорні елементи на стінах роблять обстановку стильною і барвистою.

Місцезнаходження

Оставьте коментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2019 LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине