Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Фотостудія Place

Фотостудія Place

Інтер’єрна зйомка, святкові фотографії або сети для каталогів – якими б не були завдання, фотостудія Place має все необхідне. Два світлих і просторих зали, через великі вікна яких проникає достатня кількість сонячного світла, готові обіграти будь-які теми фотосесії.

Тут ідеально проводяться робочі зйомки для журналів і каталогів, адже в Art залі є для цього все необхідне. Кілька об’ємних фонів – з імітацією зістареної цегляної кладки в сірих тонах; стіна з “сотами”, викладена шестикутними плитками різної висоти; чорна стіна з вертикальними паркетними дошками, що створюють цікавий орнамент. Паркет в коричневих відтінках, з чітко промальовані структурою дерева, доповнює антураж цього залу.

Телефон: 380931298230
Адреса: м. Харків, вул.Академіка Павлова, 271, 7 поверх
Час роботи: 09:00 – 22:00 без перерв і вихідних!

Ціна – 350 грн/год

Послуги фотографа

Сімейна фотосесія

Ціна – 600 грн/год

Невеликим, але дуже корисним доповненням є біла циклорама, що підходить як для робітників фотосесій, так і весільних зйомок. Другий зал, Soft, являє собою просторе приміщення, з хорошим рівнем природного світла і цікавою меблями. Світлий дерев’яна підлога поєднується з бетонними грубими стінами і широкими вікнами, що виходять на різні сторони світу. Навмисна простота обробки контрастує з ніжним текстилем і романтичними елементами.

Зал SOFT

Сірий зал

Красива ліжко, крісло на кручених ніжках з синьою оббивкою, ніжно-блакитна тканина стільців і штор, перегукується з такого ж відтінку фарбою вантажного дерев’яного комода, білосніжне фортепіано, прикрашене квітами. Дзеркала додають глибини, відображаючи гірлянди романтичних вогників і відблиски свічок, встановлених у високі свічники. Головною родзинкою цього залу можна назвати біле дерево, чию листя замінили повітряні нитяні кулі.

Местоположение

Оставьте коментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2019 LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине