Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Фотостудія On Fridays Studio

Фотостудія On Fridays Studio

Сучасний світ для передачі інформації і спілкування все частіше використовує візуалізацію. Фотографія міцно увійшла в побут і не збирається здавати позиції. Зараз це не тільки спосіб зберегти спогади і відзначити важливі події, а й один з інструментів самопредставления, самореклами, самовираження.

Телефон: 380994511600
Адреса: м. Харків, Пер. Короленка 10, 5 поверх, код 1267
Час роботи: 09:00 – 21:00 без перерв і вихідних!

Ціна – 300 грн/год

Послуги фотографа

Сімейна фотосесіям

Ціна – 600 грн/год

З розвитком фотографії зростає рівень професіоналізму знімають і зростає потреба в якісних декораціях і комфортних умовах для проведення зйомок. Такі умови забезпечує фотостудія On Fridays Studio, яка об’єднує в своїх стінах все необхідне для різних видів фотозйомок. В її першому залі розташувалася велика циклорама з безліччю паперових фонів. Тут ідеальні умови для проведення робочих сетів, журнальних, рекламних або каталожних зйомок.

1-й зал

2-й зал

Другий зал – інтер’єрний. Тут простір поділений на кілька зон, кожна з яких служить окремої локацією для зйомки. Спальна зона представлена великим ліжком з безліччю декоративних подушок, в ногах якої розташована витончена біла лава на гнутих ніжках. Незвичайна декоративна деталь з довгими підвісками зі скляних і перлинних намистин додає ніжності і дуже цікаво виглядає на фотографіях.

Зону відпочинку займає м’який зелений диван, встановлений на тлі стіни, яка виглядає на кілька відтінків темніше. Красиві декоративні рослини з боків і дзеркало в рамі, в формі сонця, вплітають ноти природних мотивів, роблячи атмосферу тепліше. Зона біля великого арочного вікна зайнята масивним комодом шоколадного кольору і затишним бордовим кріслом з напівкруглої спинкою.

Местоположение

Оставьте коментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине