Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Фотостудія Marshal

Фотостудія Marshal

Фотографія – відмінний спосіб фіксації яскравих моментів. Але крім розважальної функції, вона грає і роль потужного робочого інструмента. Особливо актуально це сьогодні, коли інтернет міцно увійшов в повсякденне життя і все більша кількість товарів і послуг переходить з реального середовища в віртуальну.

Телефон: 380933530299
Адреса: м. Харків, Московський пр-т 257, оф. 405
Час роботи: 09:00 – 22:00 без перерв і вихідних!

Ціна – 300 грн/год

Послуги фотографа

Сімейна фотосесія

Ціна – 600 грн/год

Для якісного і красивого уявлення каталогів, журналів і рекламних проспектів необхідні спеціальні умови фотозйомки: професійне обладнання, хороше світло, різноманітні фони, декорації. Та все це пропонує фотостудія Marshal. В наявності є кольорові паперові фони всіх кольорів веселки і на всі випадки життя.

Інтер'єр

Різноманітні стільці і крісла підходять до фотосесій в різних стилях – від романтичного до урбаністичного. Є кілька стін з фактурними покриттями – біла цегляна кладка і фотошпалери з рослинними мотивами, штучно зістарена біла штукатурка в обрамленні пілястр, строгий чорно-білий орнамент, мармурові розводи, а також дерев’яні планки, що формують квадратний малюнок.

Доповнити і оживити фотографії допомагають живі кімнатні рослини. Пальми в красивих білих діжках додають екзотичності та яскравості. Невеликі зелені насадження в стильних чорних і білих горщиках дуже красиво виглядають на білому тлі і роблять фотографії більш яскравими.

Місцезнаходження

Оставьте коментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2019 LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине