Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Фотостудія KariZZa

Фотостудія KariZZa

Один з найбільш затребуваних видів зйомки – так звана романтична, весільна або love story. Це саме ті фотографії, які, як ніякі інші, вимагають відповідного фону, ніжних, красивих декорацій і світлої атмосфери. Зал в фотостудії KariZZa ідеально підходить для затишних фотосесій, повних любові, чуттєвості і краси. Оформлений в пастельних тонах з переважанням білого, він сповнений світла і атмосферних деталей.

Телефон: 380976687641
Адреса: м. Харків, Чернишевського 38, 2 поверх
Час роботи: 08:00 – 21:00 без перерв і вихідних!

Ціна – 400 грн/год

Бронь студії по телефону

Послуги фотографа

Сімейна фотосесія

Ціна – 600 грн/год

Частина студії є кухню з фартухом, викладеним білою цеглою. Плетені посуд, прозорі баночки і пляшечки зі спеціями, позолочений витончений кран, вази з квітами – все це створює приголомшливий домашній антураж з нальотом Провансу. Тут добре знімати як закохані пари, так і молодят, а також сім’ї з маленькими дітьми або дівчат, тільки готуються знайти гордий статус мами.

Інтер'єр

Ще одна частина залу являє собою спальню. Тут повітряні тканини і білосніжно-бежеві відтінки в інтер’єрі, столик на кручених ніжках і напівпрозорий балдахін, що нагадує фату нареченої. В такому місці виходять фотографії сповнені любові, пристрасні і романтичні одночасно.

Не можна не відзначити ще один фрагмент, що становить декорації KariZZa. Білосніжний шкіряний диван в обрамленні квіткових гірлянд. Підлогові великі свічники з прозорого скла підвищують градус і додають фотографій нотки романтики, загадковості і пристрасті. Залежно від освітлення тут можна знімати безневинну й ніжну, або повну таємниць і бажань історію кохання.

Местоположение

Оставьте коментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2019 LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине