Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Фотостудія Бінго

Фотостудія Бінго

Зберегти в пам’яті важлива подія, відобразити сім’ю, зробити гарний портрет, просто відзначити гарний настрій, або розділити його з друзями – все це можна зробити за допомогою професійної фотозйомки. Фотосесію можна проводити в місті, на природі або ж в спеціально обладнаній фотостудії.

Останній варіант зручний тим, що немає залежності від примх погоди і є можливість зосередитися на якості фотографій з максимальним комфортом як для фотографа, так і для моделей. Антураж для студійної зйомки вибирається виходячи з її теми.

Телефон: 380507656700, 380636272527
Адреса: м. Харків, Роллана 7
Час роботи: 09:00 – 23:00 без перерв і вихідних!

Ціна – 250 грн/год

Послуги фотографа

Сімейна фотосесія

Ціна – 600 грн/год

Так, наприклад, для весільних фото або романтичної сесії використовується світлий фон, наповнений квітами, красивими тканинами і ніжним декором. Для дитячих фотографій підходить яскравий фон, простір, наповнене світлом і кольором, що створює радісну, теплу атмосферу. Святкові тематичні фотографії мають на увазі наявність відповідних декорацій: ялинки, вогники, сніг, подарунки – для новорічних історій; сердечка, свічки, келихи – для Дня святого Валентина; гарбуза, павутина і інший “страшний” декор – до Дня всіх святих.

Білий зал

Сірий зал

Все це і трохи більше пропонує фотостудія Бінго, в розпорядженні якої два просторі зали різної “тематики”. Білий зал наповнений чудовою світлою атмосферою, красивою меблями і текстилем, фактурної цегляною стіною і стелажем, заповненим витонченими декоративними фігурками.

Сірий – більш “робочої” спрямованості. Тут три різні за фактурою і відтінкам стіни – з рельєфною цегляною кладкою, состаренной штукатуркою і циклорама, в якій горизонталь плавно переходить в вертикаль без гострих кутів. Також тут присутні різнобарвні фони і професійне освітлювальне обладнання.

Местоположение

В арку и направо.

Оставьте коментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2019 LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине