Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Фотограф на хрестини в Харкові

Таїнство Хрещення – неповторна подія. Як і народження, воно трапляється один раз в житті. Під час обряду малюк знаходить не тільки хрещених батьків, відповідальних за його духовне просвітництво, а й ангела покровителя, покликаного захищати і оберігати дитину. Ми, як фотограф на хрестини в Харкові, проведемо сесію акуратно і якісно.

Під час роботи в церкві необхідно дотримуватися ряду правил, і це стосується не тільки освітлення і вибору обладнання. Свято це яскравий, урочистий, відмінний від усього, що ще належить дізнатися і пережити маленькій людині. Тільки от лихо! Хрестити немовлят прийнято в зовсім несвідомому віці, коли вони ще не можуть нічого запам’ятати.

Доповнити наочно вже підросла карапузові розповідь про такий значимому дні допомагають фотографії. І краще, якщо вони будуть зроблені професіоналом. Адже зйомка в храмі – зовсім непросте заняття.

Ми готові знімати в будь-якій частині світу.
Тетяна і Віталій

Ціни на послуги

Пакет Light

600 грн

Час зйомки 1 година

Кіл-сть фотографій 80-100

Авторська обробка

Ретуш 10 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Пакет Standart

1 200 грн

Час зйомки 2 години

Кількість фотографій 160-200

Авторська обробка

Ретуш 20 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Пакет Premium

1 800 грн

Час зйомки 3 години

Кіл-сть фотографій 250-300

Авторська обробка

Ретуш 30 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Додатково

  • Додатковий 1 годину зйомки – 600 грн.
  • Доплата за конфіденційність + 30% вартості пакета (обговорюється заздалегідь).
  • Передоплата при бронюванні дати – 20% від обраного пакета.
  • Прискорити виконання ретуші до 10 календарних днів + 20% вартості пакета.
  • Додаткова ретуш фотографій – 50 грн/шт.
  • Можливий виїзд в інші міста – обговорюватися індивідуально з замовником.

Для бронювання дати фотосесії, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом або заповніть “Форму зворотного зв’язку”, яка знаходиться праворуч.

Наші контакти

Телефон: 380506866275 (Viber)
Instagram: @foto_its_my_jam
Telegram: @VitaliiBublyk
Email: mail@lin.com.ua

Фотостудії

Фотостудия Los Angeles

Фотостудія Los Angeles

Зберегти мить і створити йому гідне обрамлення – в житті так багато моментів, які хочеться назавжди закарбувати не тільки в пам’яті, але і в фотоальбомі. Романтичні зустрічі, краса весільних образів, очікування чудесного поповнення в родині, яскраві фарби новорічних вогнів, веселі кольори Дня всіх святих, радість днів народження і ніжність приходить весни – для… Детальніше >>

Фотостудия Gold

Фотостудія Gold

Сьогодні красиві фотографії є невід’ємною частиною життя. Вони не просто припадають пилом на полиці в альбомі, а прикрашають будинок і сторінки соцмереж, розповідають про важливі події та дають можливість розділити радість свят. Зробити їх по-справжньому барвистими, чарівними і цікавими допомагають професійні фотографи та інтер’єрні фотостудії. вибрати… Детальніше >>

Фотостудия Place

Фотостудія Place

Інтер’єрна зйомка, святкові фотографії або сети для каталогів – якими б не були завдання, фотостудія Place має все необхідне. Два світлих і просторих зали, через великі вікна яких проникає достатня кількість сонячного світла, готові обіграти будь-які теми фотосесії. Тут ідеально проводяться робочі зйомки для журналів і каталогів, адже в Art… Детальніше >>

Фотограф на хрестини

Практично повна відсутність природного освітлення, маленькі розміри кімнати, заборону на перебування в певних місцях, необхідність швидко вловлювати важливі моменти і міняти ракурси – все це накладає відбиток на підсумкові кадри.

Побувавши нема на одних хрестинах, ми завжди враховуємо наступні нюанси. Індивідуальна церемонія зручніше груповий. У другому варіанті ніколи заздалегідь не вгадаєш кількість дітей. Якщо їх буде більше десяти, то саме Таїнство затягнеться, малюки почнуть плакати, хресні хвилюватися, а фотографам буде складніше пересуватися по залу.

Мы заранее оговариваем с батюшкой все аспекты съемки: запрет на фотовспышку, выбор ракурсов (не везде в храме можно ходить), ключевые моменты и даже выбор одежды (здесь важно соблюсти православные традиции и не забыть, что праздник требует особого наряда).

© 2021LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине