Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Фотограф на день народження в Харкові

Свято родом з дитинства – яскравий, емоційний, повний приємних очікувань, гостей і подарунків. Воно актуальне в будь-якому віці, будь це галаслива вечірка підлітків або урочисте застілля в честь солідного ювіляра. Зберегти радісну атмосферу і відобразити світлі спогади допомагає фотограф на день народження.

Щоб гарантовано отримати якісні кадри – яскраві, барвисті, що охоплюють всю подію цілком і кожного його учасника окремо – найкраще вдатися до послуг професіонала. Ми повноцінно відобразимо суть заходу, захопимо найдрібніші деталі, передамо емоції винуватця торжества і поздоровляють.

Ми спеціалізуємося на зйомці репортажу і вміємо працювати на святах, помічаємо всі нюанси, залишаючись в тіні і не впливаючи на хід подій. Підлаштовуємось під будь-які умови, будь то яскраве сонячне світло на пікніку, приглушене освітлення ресторану або яскраві вогні лазерного підсвічування.

Ми готові знімати в будь-якій частині світу.
Тетяна і Віталій

Ціни на послуги

Пакет Light

600 грн

Час зйомки 1 година

Кіл-сть фотографій 80-100

Авторська обробка

Ретуш 10 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Пакет Standart

1 200 грн

Час зйомки 2 години

Кількість фотографій 160-200

Авторська обробка

Ретуш 20 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Пакет Premium

1 800 грн

Час зйомки 3 години

Кіл-сть фотографій 250-300

Авторська обробка

Ретуш 30 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Додатково

  • Додатковий 1 годину зйомки – 600 грн.
  • Доплата за конфіденційність + 30% вартості пакета (обговорюється заздалегідь).
  • Передоплата при бронюванні дати – 20% від обраного пакета.
  • Прискорити виконання ретуші до 10 календарних днів + 20% вартості пакета.
  • Додаткова ретуш фотографій – 50 грн/шт.
  • Можливий виїзд в інші міста – обговорюватися індивідуально з замовником.

Для бронювання дати фотосесії, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом або заповніть “Форму зворотного зв’язку”, яка знаходиться праворуч.

Наші контакти

Телефон: 380506866275 (Viber)
Instagram: @foto_its_my_jam
Telegram: @VitaliiBublyk
Email: mail@lin.com.ua

Фотостудії

Фотостудия Los Angeles

Фотостудія Los Angeles

Зберегти мить і створити йому гідне обрамлення – в житті так багато моментів, які хочеться назавжди закарбувати не тільки в пам’яті, але і в фотоальбомі. Романтичні зустрічі, краса весільних образів, очікування чудесного поповнення в родині, яскраві фарби новорічних вогнів, веселі кольори Дня всіх святих, радість днів народження і ніжність приходить весни – для… Детальніше >>

Фотостудия Gold

Фотостудія Gold

Сьогодні красиві фотографії є невід’ємною частиною життя. Вони не просто припадають пилом на полиці в альбомі, а прикрашають будинок і сторінки соцмереж, розповідають про важливі події та дають можливість розділити радість свят. Зробити їх по-справжньому барвистими, чарівними і цікавими допомагають професійні фотографи та інтер’єрні фотостудії. вибрати… Детальніше >>

Фотостудия Place

Фотостудія Place

Інтер’єрна зйомка, святкові фотографії або сети для каталогів – якими б не були завдання, фотостудія Place має все необхідне. Два світлих і просторих зали, через великі вікна яких проникає достатня кількість сонячного світла, готові обіграти будь-які теми фотосесії. Тут ідеально проводяться робочі зйомки для журналів і каталогів, адже в Art… Детальніше >>

Фотограф на дитяче свято

Окрема група святкових фотографів – «репортажнікі», що працюють з дітьми. Від них вимагається не тільки професіоналізм в роботі з технікою та світлом, але і педагогічні навички. Для того, щоб вдало зловити в кадрі вічно бігає невгамовну дітвору потрібна хороша вправність і підготовка.

Фотограф на дитячий день народження часто працює в парі з аніматором, заздалегідь продумуючи сценарій свята і обумовлюючи ключові моменти, що вимагають фіксації. Для того, щоб зробити якісні, чіткі і яскраві фотографії недостатньо хорошої техніки. Ми завчасно готуємося, знайомимося з місцем проведення заходу та його тематикою, пристосовуємось до обстановки і загальній атмосфері. Стресостійкість та готовність до форс-мажорів також в наших перевагах.

Запрошений фотограф на день народження в Харкові – кращий спосіб отримати приємні враження і відпочити разом з маленьким іменинником, не відволікаючись на камеру. Ми знаємо, що вибір у великому місті зробити нелегко, адже пропозицій дуже багато. Тому пропонуємо ознайомитися з нашим портфоліо, і всі питання уточнити в особистому спілкуванні.

Зверніть увагу на якість знімків, добірку кадрів і їх різноплановість. Наявність великих планів, портретів, повноростових і сюжетних фото, знімків деталей обстановки, загальних фотографій говорить про професіоналізм і якісно виконану роботу. Також важливий навик фотографа працювати з різними ракурсами, підбирати вдалий фон і помічати, що потрапляє в кадр на задньому плані.

© 2021LIN.COM.UA

Свадебний фотограф в Украине